www.gpz.cz
GEOPATOGENNÍ ZÓNY
Tato stránka si klade za cíl pomoci objasňovat komplexně problematiku geopatogenních zón (GPZ) a zón geopatického stresu (ZGPS). Jelikož informace jsou na internetu dosti roztříštěné, naším cílem je zjednodušit jejich vyhledávání, kumulovat poslední informace do jednoho místa a přispět tak k poznání. Proto byla zřízena doména www.gpz.cz.
.. ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. ...... ... ... ... ... ..
CELOSTÁTNÍ MĚŘENÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN V ROCE 2017
I v roce 2018 probíhá koordinovaně měření geopatogenních zón v celé České republice v rámci projektu podporujícímu zdravé a ekologické životní prostředí.
Máte-li zájem o proměření geopatogenních zón a jiných škodlivých energetických polí ve Vaší domácnosti, zajistíme Vám jejich změření.

.. ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ..... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ..
POŽÁDEJTE O MĚŘENÍ GPZ ON-LINE
O měření můžete požádat jednoduše zde. V krátké době budete kontaktováni a informováni o podmínkách, za jakých měření probíhá. Bude s Vámi domluven termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat, proto v žádosti uvádějte i telefonní číslo - mobilní nebo na pevnou linku*).
.. ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ..
FORMULÁŘ ŽÁDOSTI K VYPLNĚNÍ
Měření geopatogenních zónpro žádost o měření klikněte zde:
 

Žádost o měření geopatogenních zón v domácnosti

Nejsou měřeny nezastavěné pozemky a pozemky určené pro stavbu RD.
 
Celý projekt je finančně dotován, náklady na organizaci a přípravu individuálního měření (telefonický kontakt a doprava) jsou zohledněny v manipulačním poplatku.
 
Měření samozřejmě můžete objednat i mailem na adrese geopatogenni-zony@email.cz

GPZ - geopatogenní zóny 

Mohou být způsobeny zlomy v podloží - tektonickým porušením hornin, stykem hornin s rozlišnými fyzikálními vlastnostmi, podzemní vodou tekoucí po tektonických poruchách a mnoha dalšími příčinami. Nad geologicky porušenými místy se vytvářejí anomálně porušená fyzikální pole, která negativně ovlivňují kvalitu životního prostoru.

 

Ekologická domácnost :-)

Stránky byly aktualizovány 29. prosince 2017